Postanowienia noworoczne. Harmonia w nowym roku!

Żegnając każdy — coraz kolejny rok tworzymy listę. A na niej? Obietnice, które składamy przed samą/ samym sobą. Atmosfera ostatnich dni roku sprawia, że postanawiamy coraz chętniej i ambitniej. O czym marzymy? Jakich zmian pragniemy? O tym w dzisiejszym wpisie!

Kobieta w salonie

Ono przede wszystkim. Spoglądamy w lustro i zastanawiamy się, w jaki sposób zmienić się na lepsze. Myślimy o diecie, aktywności fizycznej – chcemy zrzucić z siebie zbędny balast, ale i porzucić nałogi. Najczęstsze postanowienia? – Rzucę palenie, zadbam o ruch!

Inny aspekt zdrowia – komu bowiem nie brakuje kilku chwil wytchnienia? Żegnając stary rok myślimy o czasie, który zdecydujemy się zagospodarować, aby oddać się wypoczynkowi. Myślimy o sposobach na najwłaściwsze chwytanie chwil; pomysły w tej sytuacji rodzą się same – wkraczamy więcej w kolejny rok radosnym krokiem.

Podróże.

Tak! To w tym roku uda Ci się udać w wymarzoną podróż. Przygoda nie może czekać dłużej. Czy będzie to podróż w jakieś egzotyczne miejsce? A może to raczej podróż w głąb siebie!

Rodzinnie!

Czas postanowić – zacieśnimy więzy, spędzimy więcej czasu razem! To może ten rok przyniesie nam okazji do jednych z najpiękniejszych wspomnień na lata!

Dom!

Najbliższy rok jest najwłaściwszy – zróbmy to! Nie lepszej chwili na małe i duże rearanżacje wnętrz. A może by tak remont? Czas zaszaleć!

Zawodowo!

Uwielbiasz rozwijać się? Zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym uwielbiasz sięgać po rzeczy nowe, wyzwania? Nowe hobby, pasje lub kwalifikacje – czy to nie one znajdują miejsce na liście noworocznych postanowień? Nauczysz się malować, może poznasz nowe języki?

Droga do szczęścia.

Nie ma uniwersalnej metody ani drogi – ci z nas, którzy jeszcze nie są pewni kierunku – postanawiają go odnaleźć… ci, którzy znają drogę i się jej uczą – może w tym roku wypłyną na szerokie wody?

Narożnik Astro w zielonej skórze Vintage

To jednak tylko kilka z najpopularniejszych postanowień noworocznych – a właściwe kilka przykładów najchętniej wybieranych. Jak to jednak z nimi bywa? Czasem łatwiej powiedzieć niż zrobić. Któż bowiem nie chciałby zadbać o wszystkie aspekty zdrowie; kto nie pragnie z każdym rokiem się doskonalić, rozwijać, a wreszcie kto nie chciałby jak najlepiej wykorzystać czas z najbliższymi.

Pomysły są najpiękniejsze – jednak ile z postanowień, obietnic, które składamy sobie sami udaje nam się wcielić w życie? Może tego roku pora postawić na te prostsze – zacząć od jednego (czasem najtrudniejszego kroku!) postanowienia, któremu się poświęcimy całą swoją energią, którą otrzymujemy wraz z nadejściem Nowego Roku!

Najpewniej i Ty masz wspaniałe pomysły, a Twoje postanowienia są bardzo ambitne.

Myślisz o zdrowiu, zdrowym wypoczynku i chwilach z bliskimi? Szukasz szczęścia? Pomóż sobie w spełnianiu postanowień noworocznych – marka Vero ma doświadczenie w spełnianiu marzenia, jakim jest maksymalny komfort – u boku najbliższych. Pozwól aby nasze meble zapewniły Wam wygodę podczas najpiękniejszych rodzinnych spotkań, ale i podczas chwil wytchnienia między wyzwaniami, jakie szykuje na Ciebie Nowy Rok. Postaw na mebel, który swoim komfortem, jakością przeniesie Cię w rejony najwyższego komfortu.

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter