Rewolucja meblowa.

O drodze jaką podąża design decydują nie tylko gust i trendy. Dużą rolę odgrywa tutaj architektura, która ustanawia pole do rozwoju ale i ograniczenia dla świata designu meblowego. Mnogość sposobów aranżacji wnętrz przyprawia o zawrót głowy.

Minimalizm

Już we wstępie odnaleźć możesz odpowiedź na pytanie dlaczego z taką łatwością minimalizm zdominował rynek meblowy. Paradoksalnie najprostsze rozwiązania są tymi najbardziej uniwersalnymi.
Minimalizm jest bardzo tolerancyjny. Narożnik o prostej bryle koresponduje z każdym design’em, każdym wnętrzem. Minimalizm wpasowuje się w każdy kontekst.

Funkcjonalizm

Tam gdzie miejsca ustępują elementy stanowiące zabieg stricte estetyczny –pojawiają się dodatkowe możliwości. Spójrz na polskie meble okresu PRL. Są to proste rozwiązania, które z perspektywy czasu zostały docenione. Pojawiły się nowe materiały – o wyższej trwałości i prostsze w utrzymaniu. W parze z nowymi technologiami pozwoliły na stworzenie nowej jakości na bazie doświadczeń dekad.

Nic więc zaskakującego, że obecny design skupia się raczej na maksymalnemu funkcjonalizmowi. Wiecej energii przeznacza się we współczesnym designie na tworzeniu dodatkowej funkcji niż zmyślnej ornamentyce, która z góry zakłada pewien styl czy też nurt, któremu należy podporządkować się podczas aranżacji.

Nowoczesne meble – takie jak narożniki Vero doskonale odnajdują się w klasycznym jak i nowoczesnym wnętrzu. W każdym czasie liczy się multifunkcjonalizm – takie rozwiązania to nie tylko czysta wygoda i pragmatyzm. Czy jest coś piękniejszego niż rodzina zasiadająca na jednym narożniku, który spełnia oczekiwania każdego? Czy jest coś lepszego niż mebel 3 w 1, który przygotowany na każde okoliczności?

Narożnik Vero Ciclamino w błękitnej tkaninie Aquaclean

Konsensus. Stare i Nowe!

Jak i we wszystkim. To co dobre powinno wymykać się schematom. Przeglądając oferty dostępnych na rynku mebli – dostrzeżesz próbę łączenia ducha starego designu z nowym. Wystarczy się przyjrzeć. Czy właśnie teraz nie sieć kwitnie od odkrywanego na nowo Bauhaus’u?

Twój komfort

Zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą Vero.

Tworzymy nasze meble z pasją. W poszukiwaniach sięgamy po najnowocześniejsze rozwiązania. Stawiamy przed sobą wyzwania aby dostarczać naszym klientom pełne komfortu meble które sprawadzją się w każdym salonie w każdym czasie.

To jednak nie wszystko! Tworząc spoglądamy wstecz. To co nas szczególnie inspiruje to rzemiosło – sztuka tkwiąca w każdym detalu naszych sof, narożników.

Obcowanie z meblami Vero to spoglądanie w przyszłość przez pryzmat najpiękniejszych doświadczeń z wczoraj. 

Vero znaczy prawdziwy. Tak jak prawdziwa więź tworząca najważniejsze relacje.

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter