Święta w twoim salonie.

Rok za rokiem, grudzień za grudniem – czas płynie, wszystko się zmienia – może jednak nie tak wszystko?
Każdy kolejny rok przynosi nowe przeżycia, doświadczenia, które nas kształtują.
Najlepiej to widać podczas świąt – kiedy spotykają się bliscy, rodzina i przyjaciele.

Rodzina w salonie

Najbardziej sztandarowym przykładem może być sylwester, kiedy w wesołym gronie świętujecie i żegnacie kończący się rok. Jednak to coś więcej.

Sylwester w gronie znajomych

 Przecież to w Twoim salonie świętujecie takie wydarzenia jak pierwsze świadectwa szkolne — pociechy doskonale realizują się w roli uczniów — niewątpliwie to czas pierwszych wyzwań, ale i sukcesów; świętujecie pierwsze znakomite wyniki, a wreszcie na własne oczy dostrzegacie pierwsze pasje w swoich dzieciach – osiągają w nich wyróżnienia. To są naprawdę wyjątkowe chwile, podczas których dzielicie się radościami całą rodziną w domowym zaciszu!

Moment, gdy młodzi dorastają, dostają się na studia – świętujecie całą rodziną, fakt, że oto wybierają się na wymarzoną uczelnię!

Czas jednak płynie dalej a powodów do świętowania w Twoim salonie nie ubywa…chwilkę później młodzi wracają do domu z nowiną – oto nadchodzi wielkimi krokami ślub. I znów – najistotniejsze rozmowy i plany w Twoim salonie! Trzeba przecież porozmawiać – pora na kawę, wysłuchać, jakie to nowe marzenia i plany snują teraz młodzi! To niezwykle ważne zadanie dla całej rodziny – mama, tata, druga mama i drugi tata, dziadkowie, ale i rodzeństwo.

dziadkowie

 Bez wątpienia wielkie przeżycie, plan, który nim wejdzie w życie, musi zostać solidnie przemyślany wspólnymi siłami – właśnie w Twoim salonie.

Czas Twojej rocznicy? Troszkę czasu minęło – ale tylko troszkę! Rodzina jakby większa a przecież wszyscy muszą się zmieścić w Twoim salonie, by świętować piękną rocznicę ślubu… Wszyscy muszą mieć komfort rozmawiania i cieszenia się z kolejnego ważnego święta!

rodzina

Piękne wspomnienie świąt Bożego Narodzenia! Znów wszyscy razem, ten wyjątkowy zapach domowej kuchni, ale i zapach choinki… Prezenty nie są ważne jednak czy jest coś piękniejszego niż widok śmiejących się dzieci, wnuków, które chwytają kolejną kolorową paczuszkę spod drzewka? Spójrz na te uśmiechy, ciekawość! Ten moment, gdy w Twoim salonie najmłodsi zasiadają wygodnie – w centrum Waszego salonu – w centrum rodzinnego życia. Dokładnie ten wyjątkowy moment, gdy z uśmiechem, wyczytują z karteczek załączonych przy prezentach kolejno imiona – mamy, babci, taty, cioci, dziadka…i mkną z paczuszką prezentową do właśnie wyczytanej osoby. Prezenty nie są ważne – to właśnie te chwile i te uśmiechy, które zapamiętasz, mają znaczenie. Ważne jest – abyście zawsze mogli cieszyć się komfortem w miejscu, w którym przeżywacie chwile duże i małe – chwile, które zapamiętasz już na zawsze! Jeśli jest to właśnie Twój salon, możesz już teraz zadbać o maksymalną wygodę i swobodę przeżywania najpiękniejszych chwil. Z Vero możesz zapewnić sobie mebel na lata – który będzie świadkiem, ale i towarzyszem najpiękniejszych chwil, które warto zapamiętać; które warto przeżywać w najwyższym komforcie!

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter