Trudy szkolne.

Szkoła – wyzwanie nie tylko dla pociech ale i ich rodziców! Któż nie zna prozy życia nastającej wraz z każdym wrześniem.

Ojciec z synem

Prawda jest taka – z trudami edukacji mierzą się i rodzice; któż jak nie właśnie oni czujnym okiem zajrzy do zeszytów, kto upewni się czy odpowiednia dawka wiedzy została przyswojona przed kolejnym sprawdzianem jak nie Mama i Tata. Wspólne powtarzanie zagadnień z przedmiotów humanistycznych, wspólne czytanie lektur szkolnych ale i rozwiązywanie równań z fizyki i matematyki.

Powrót do szkoły dzieci ale i w pewnym sensie ich rodziców. W dzisiejszym wpisie zastanowimy się nad wypoczynkiem strudzonych umysłów ale i poddamy w wątpliwość – oto bowiem Vero proponuje nowe spojrzenie na odrabianie lekcji i naukę pod okiem Mamy i Taty!

Obowiązki, obowiązki

Spędzony czas nad nauką może być frajdą! Kto lepiej niż rodzice zaszczepia w ich pociechach ciekawość? Edukacja – wielkie słowo, jednak wszystko sprowadza się do zainteresowania młodego umysłu. Wszystko zależy od umiejętności wzbudzenia ciekawości – czy właśnie taka cecha nie definiuje nauczycieli i nauczycielki z powołania? Nauka z uśmiechem, w przyjemnej domowej atmosferze z akompaniującą muzyką potrafi zdziałać cuda. Odpowiednie nastawienie sprawi, że pociecha chętniej zacznie się uczyć – a Ty, odbędziesz ciekawą podróż w czasie by przypomnić sobie czasy swojej edukacji! Pamiętasz swoją ulubioną lekturę szkolną? Przypomina Ci się czas kartkówek z matematyki i szkolnych żartów? Czas szkoły jest pięknym czasem – odrabianie zadań domowych ma swój urok.

Satysfakcjonująca nauka – jeszcze większa radocha po!

Lekcje odrobione? Słówka z angielskiego powtórzone, Lektura pchnięta dalej? – Świetnie!

Pora na rozrywkę i relaks. Może poświęcacie odrobinę czasu na sport albo lubicie wspólnie obejrzeć film? Każda forma relaksu jest wskazana! Czy jest coś bardziej rozluźniającego niż wspólne, bo rodzinne oglądanie komedii? A może rozrywka w nowoczesnym wydaniu – może to właśnie Wy lubujecie się w rodzinnych rozgrywkach na konsoli do gier?

Wspólne trudy, wspólne sukcesy!

Sukcesy dzieci – sukcesy rodziców. To wspólne trudy ale przede wszystkim wspólne radości i wspólne świętowania, spotkania rodzinne podczas, których dziadkowie dowiadują się o kolejnych powodach do dumy z wnuków ale i ich rodziców! Są to szczególne święta, która pozwalają naładować akumulatory. Pewnego dnia właśnie tym powodem do dumy będzie informacja o rozpoczętych studiach marzeń!

Studenckie balangi!

Relaks w przerwie od zajęć? Któż wie więcej o tym niż studenci – to ten wyjątkowy czas, gdy imprezy przechodzą do legend! Po imprezie wykonanej w iście studenckim rozmachu warto zadbać o odpoczynek!

Narożnik Ciclamino w turkusowej tkaninie.

Jak być w pełni przygotowanym na relaks po trudzie szkoły?

Komfort nauki to rzecz pierwszorzędna. Bez względu na etap edukacji – ważne jest aby zapewnić sobie i bliskim maksymalny komfort przyswajania wiedzy ale i relaksu po trudach nauki, rozwijania się!

  • Zapewnij sobie i swojej pociesze komfort skupiania się nad lekturą – czas zapewnić sobie komfortowy mebel, który dopasuje się do Waszych potrzeb. Niech lektura książki, którą Twoja pociecha będzie wspominać po latach i Wasze wspólne chwile nad nią – płyną, staną się niesamowitą podróżą! Odprężcie się przy książce dzięki regulowanym zagłówkom, oparciom i siedziskom przemyślanych narożników Vero!
  • Pora na relaks po nauce? Bez względu czy to wspólny seans filmowy wieczorem – a może rodzinna rozgrywka na konsoli do gier – każdy odnajdzie najwygodniejszą opcję cieszenia się chwilą. Mama, Tata, Babcia i Dziadek – każdy ma swoje oczekiwania względem komfortowego mebla. Oczekiwania te zostaną znacznie więcej spełnione – chwile rozrywki zamienią się w godziny – nie odczujecie, płynącego czasu!
  • Zjazdy rodzinne – święto z okazji pomyślnego zakończenia roku szkolnego? Niektórzy przebędą z daleka by chucznie uczcić sukcesy lub nowy etap w życiu – zadbaj z meblami Vero o dyspozycyjność – nasze narożniki wyposażamy nie tylko w opcje personalizacji wygody ale i funkcje spania – tylko przemyślane rozwiązania i bezwysiłkowość utrzymania i użytkowania!
  • Od teraz skakanie po meblach z radości dozwolone – trwałe, wytrzymałe rozwiązania i tylko najwyższej jakości materiały gwarantujące radość użytkowania przez długie lata!
  • Studenckie imprezy w domu! Zaproś do siebie narożniki, które są przygotowane na radości życia studenckiego! Każda sesja jest wyzwaniem – nasze meble sprzyjają czerpaniu frajdy z jej pomyślnego zakończenia!

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter