Witaj przygodo!

Wszystko, co Cię otacza, ma swoją duszę – przedmioty o wyjątkowej tożsamości budujące Twoje otoczenie mają tę wyjątkową moc przenoszącą Cię nawet w najdalsze rejony. Podobnie jak w – kuchni z pomocą smaków możesz udać się w fascynującą przygodę; tak i w salonie – z pomocą wrażeń wizualnych, angażując wszystkie zmysły, możesz wybrać się w podróż marzeń! Czy Twój salon budzi wyobraźnię – pozwala oddać się błogiemu relaksowi w miejscu, o którym marzysz? Sprawdź!

Moglibyśmy wiele opowiadać o aranżacji wnętrz, która pozwala zagłębić się w świecie wymarzonych podróży. Wcale nie musisz jednak zamieniać swojego salonu we wnętrze rodem z narracyjnych kadrów filmów akcji. Wystarczające okazują się tutaj materiały i design, który pozwala na swobodę!

Nie musisz decydować się na aranżację w stylu kolonialnym, abyś Ty lub Twoi bliscy lub goście udali się w niezwykłą podróż podczas wizyty w salonie.

Co powiesz na wizytę w kolebce kultury i sztuki europejskiej z pomocą mebli – mowa o malowniczych Włoszech? Omówmy to na przykładzie inspirujących projektów Vero.

Każda wyprawa, w którą się udajesz, wymaga odpowiedniego przewodnika. Tworząc projekty, polska marka Vero nabrała doświadczenia ponad 20 lat w projektowaniu – dostarczając mebli, które dają coś więcej, przenosząc do świata w którym niepodzielnie rządzi komfort. To właśnie ten czas zaowocował doświadczeniem, które gwarantuje podróż ku nowej jakości!

Do każdej podróży należy się przygotować – liczą się solidne filary. W przypadku Vero – są nimi rzemiosło, kunszt wykonania. To właśnie one gwarantują trwałość, radość przez długie lata. Do dziś produkcja mebli Vero niezmiennie odbywa się w regionie Śląska Opolskiego – w fabryce, w której meble na zamówienie tworzone są od niemal 50 lat. Tworzone z pasją i jakością najwyższego rzemiosła w zgodzie z tradycjami tworzenia mebli, które mają moc dawania radości.

Gotowi do podróży? Znakomicie. Co jednak sprawia, że podróż okazuje się intrygująca? Co sprawia, że szczególne miejsca, cele podróży zakorzeniają się w pamięci? Obok niezwykłych doświadczeń są to wszystkie bodźce wpływające na nasze zmysły! Podróż zmysłów, w jaką się udajesz zapraszając do siebie meble Vero, gwarantują ich materiały: Naturalna, wysokogatunkowa skóra licowa o pięknej, wyraźnie widocznej fakturze – lub bogata gama tkanin w pełnej palecie barw, które karmią zmysły. Czujesz, że jesteś bliżej natury, czego dopełnieniem są konstrukcje z litego drewna.

Swoją podróż ku maksymalnemu komfortowi dopełnisz opcjami personalizacji – tak jak przygotowujesz się ku każdej wyprawie w celach wypoczynkowych. Ty decydujesz o każdym aspekcie relaksu. Sprawdź meble z opcjami regulacji zagłówków, oparć. Odkrywaj zaskakujące rozwiązania – teraz funkcja spania, sprawia, że w każdej sytuacji Twój sen jest maksymalnie regenerujący.

I Ty możesz sprawić, aby Twoja codzienność nabrała na wyjątkowości – spraw, aby każda chwila wypoczynku w Twoim salonie była niczym najlepsze wakacje; podróż ku najwyższemu komfortowi dzięki meblom marki Vero!

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter