Abc narożników.

Co gdy chcesz „czegoś więcej”?

Narożnik – pod tym dosyć ogólnym pojęciem kryje mebel, który na ogół ustawiany jest w rogu wnętrza.
Duże i małe, 2 a nawet 3 w 1 – z dodatkowymi udogodnieniami jak funkcja spania. Niestety narożnik narożnikowi nie równy.

Narożnik Vero

W zależności od pomieszczenia i samego modelu – możesz pokusić się na mniej oczywiste rozwiązania.

W centrum.


Twój narożnik prezentuje się z każdej strony dobrze? Cieszy oko bez względu czy obserwujesz go od frontu czy od tytułu? Jeśli pozwala Ci na to pomieszczenie pomyśl o możliwości postawienia go w centrum salonu – dokładnie w sercu domu. Kiedy Twój narożnik łączy zalety i cechy kilku mebli – okaże się, że korzystanie z niego stanie się bardziej komfortowe i da Ci wiele dodatkowych możliwości cieszenia się nim.
Zwróć jednak uwagę – większy model narożnika może być problematyczny kiedy przyjdzie Ci go obchodzić w ścisku między nim a ścianami lub innymi meblami. Zachowaj na uwadze przestrzeń niezbędną do wygodnego funkcjonowania w salonie.

W rogu.


Twój narożnik dysponuje dodatkową funkcją spania?
Może się okazać, że właśnie dla wygody użytkowania mebla, który pełni dodatkowo funkcję łóżka najkorzystniejszym wyborem będzie usytuowanie go w zgodzie z ogólnym założeniem narożników – tj. w rogu.

Co jednak gdy, czujesz, że obydwie opcje ulokowania narożnika Cię ograniczają?

Skorzystaj z opcji mebla modułowego!
W tym wypadku odnajdziesz moc inspiracji i pomysłów. Możesz bez najmniejszych przeszkód definiować własną przestrzeń w której wypoczywasz.
Dzięki modułom możesz tworzyć rozbudowaną formę mebla, która jednoznacznie może wymykać się ograniczeniom typowego narożnika.

Mam nadzieję, że kilka tych prostych porad zainspirowało Cię.
Jeśli szukasz inspiracji dla swojego salonu, zapoznaj się z ofertą polskiej marki Vero. To właśnie tutaj odkryjesz moc sprytnych pomysłów, które pozwolą Ci w pełni cieszyć się komfortem.
W ofercie odnajdziesz narożniki stworzone na potrzeby każdego salonu. Meble Vero wyglądają z każdej strony dobrze – nie rezygnując z miejsca wyeksponujesz swój ulubiony mebel w centrum salonu. Potrzebujesz aby mebel był naprawdę multifunkcjonalny? Wybierz model, łączący zalety sofy, szezlongu i łóżka. W ofercie odnajdziesz gabaryty, które zapewnią najwyższą wygodę w Twoim salonie. To proste, sprawdź jeszcze dziś!

Narożnik Vero Calluna w bordowej tkaninie hydrofobowej.

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter