Aranżacja otwartego wnętrza – kuchnia z salonem.

Otwarta kuchnia z salonem to dosyć popularne rozwiązanie w nowoczesnych mieszkaniach.
W Twoim mieszkaniu panuje przestrzeń i światło? Nie rezygnuj z nich! Z dzisiejszego wpisu dowiesz się, że choć ścianka działowa to interesujące rozwiązanie – może okazać się, że mniej inwazyjne rozwiązania okażą się równie ciekawe.

salon

Zanim podejmiesz decyzję – zastanów się, które z rozwiązań nie zakłóci Twojej swobody, a które z nich zapewni odpowiednią spójność lub jeśli tego właśnie oczekujesz -wyeksponuje charakter kuchni lub salonu.


Najpopularniejsze rozwiązanie? Wyspa lub wyspa – barek


Z jej pomocą zapewnisz rozgraniczenie strefy kuchennej z salonem.
Może to być nie tylko efektowne wizualne rozwiązanie – ale przede wszystkim funkcjonalne. Zyskasz dodatkowy blat na których przygotujesz pyszności – co więcej wokół wyspy może zebrać się Was znacznie więcej!
Wraz z wyspą możesz wnieść dodatkowe półki i szuflady – czy może być coś praktyczniejszego w kuchni niż dodatkowe powierzchnie dla akcesoriów kuchennych?
Cenisz spotkania ze znajomymi? Imprezy to Twoja mocna strona? Zapewnij sobie przestrzeń do sporządzania najsmaczniejszych drinków, którymi będziesz się cieszyć i Ty i Twoi znajomi przy wyspie-barku!

Ażurowa ścianka


Nie potrzebujesz dodatkowej przestrzeni użytkowej? Co powiesz na coś naprawdę efektywnego – skup się na zabiegach estetycznych! Wprowadź ażurową ściankę oddzielającą kuchnię od salonu, zadbaj o interesujące światło, które podkreśli walory interesującego designu. Wybierz właściwy model, właściwy wzór – właściwy wybór zdziała cuda!

Szklana ścianka/przesłona


Wzorzysta ścianka z ażurem to zbyt wiele? Pomyśl o tym jak interesujące może być szkło – decydując się na przepuszczalną szklaną warstwę jako opcję dzielenia przestrzeni zapewniasz sobie maksymalną ilość światła. Na rynku dostępna jest ogromna ilość inspiracji – w tym szkło barwione.

Podwieszane półki


To nie takie oczywiste! Podwieś półki! Oddzielisz strefę kuchenną – zachowasz przestrzeń oraz światło, zyskasz nieco intymności! To właśnie dzięki takim półkom zapewnisz sobie dodatkową przestrzeń – którą możesz wykorzystać ekspozycyjnie lub użytkowo!

Przesuwne drzwi


Potrzebne bardziej mobilne rozwiązanie? Potrzebujesz przesłony jednak ścianka lub inne rozwiązania są wciąż zbyt ograniczające? Sięgnij po drzwii przesuwne! Obok tych minimalistycznych – stworzonych z wykorzystaniem bardzo różnorodnych materiałów znajdziesz również te najklasyczniejsze a nawet uzupełnione zdobnymi rzeźbieniami. Gdy zajdzie potrzeba – rozsuniesz je, gdy jednak pragniesz odzyskać pełnię otwartej przestrzeni – zasuniesz je!

Ścianka działowa


Ścianka działowa – daje Ci spore możliwości. Dysponujesz większą przestrzenią? Może pora wprowadzic ściankę działową z dodatkowymi niszami, wnękami i półkami? Płyty regipsowe dają Ci potężne pole do popisu. Są względnie lekkie i proste w modelowaniu.

Mebel z pomysłem


Efektywny podział stref Twojej aranżacji możesz uzupełnić pomysłowym meblem – takim jak narożnik lub narożnik modułowy. Ulokuj go w sercu dużego salonu – stworzysz dodatkowy podział lub umieść go przy wybranej opcji ścianki. To nie tylko wygodne ale i praktyczne rozwiązanie.
Odkryj modne i funkcjonalne rozwiązania marki Vero.

Narożnik Tulipano marki Vero w turkusowej tkaninie.

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter