Capodanno – przywitać nowy rok!

Sylwester to nie tylko czas pożegnania starego roku ale również czas przemyśleń i postanowień. Grudzień sprzyja refleksjom – czas wyjątkowych świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra. Może wraz z świętami myślisz o zmianie w swoim domu? Może wraz z nadchodzącym nowym rokiem nadszedł czas na odmianę, postanowienia. A może…to najwyższy czas postawić na więcej wygody dla wszystkich? Każde kolejne święta ale i każdy dzień roku mogą być pełne komfortu razem z Vero. Czas się zainspirować!

Nowy rok

Pewne rzeczy się zmieniają…

a inne nie bo nie muszą! Myśląc o tym co się zmienia pod upływem czasu łatwo dojść do wniosku, że nie wszystko musi być zmienne. Spójrz na Twój salon – jego wystrój i charakter może ulegać zmianom. Każdy salon warto co jakiś czas odświeżać, zadbać o zmiany, które cieszą i inspirują w codzienności. Co jednak, jeśli pewne elementy wystroju i meble – mogą cieszyć przez długie lata i opierać się wpływowi czasu ze względu na topowe materiały, wzorowe wykończenie a przy tym być uniwersalne i spełniać oczekiwania niezależnie od zmieniającego się charakteru wnętrza? To jest nie tylko możliwe ale i praktyczne!

Mój ulubiony fotel

To co również niezmienne – każdy w jakimś stopniu jest sentymentalny. Komu nie zdarzyło się ubolewać nad zużywającymi się meblami, które nieubłaganie przechodzą do czasu przeszłego – przecież ten fotel jest z nami od niedawna! a już mogę powiedzieć, że to BYŁ to mój ulubiony fotel. Czas leci – a potrzeba komfortu każdego z nas jest stała.

Każdy ma swoje ulubione miejsce. – Może jest to kilka ulubionych miejsc, zakątków domu w których lubimy odpoczywać. Decydując się na zmianę swojego ulubionego miejsca postaw na takie, które będzie multifunkcjonalne i trwałe. Wybierając jeden z naszych narożników zapewnisz sobie funkcjonalność kilku ulubionych mebli (fotel, sofa, łóżko), styl a przede wszystkim spokój ducha – Twoje nowe ulubione miejsce relaksu zostanie z Tobą na dłużej. Zapewnij sobie multifunkcjonalne rozwiązanie – sprawdź jakie to proste!

Kiedy wygodnie każdemu

Możecie skupić się na tym co najważniejsze – na spotkaniu. Każdemu jest wygodnie, ponieważ może wykorzystać opcje personalizacji mebla. Nasze meble łączą pokolenia – zapewniają komfort podczas spotkań rodziny i przyjaciół a każdy odnajdzie najwyższą wygodę ustawiając zagłówki, podłokietniki według uznania. Co ważne – warto być przygotowanym na potrzebę noclegu gości. Liczy się komfort ale i zdrowy regeneracyjny sen. Dzięki funkcji spania w którą wyposażamy narożniki będziecie gotowi na gościnę – rodzina, przyjaciele odnajdą pełnię wygody, wyśpią się, zregenerują w najefektywniejszy i zdrowy sposób.

Bezwysiłkowo

Pragniesz nie tylko wygody użytkowania ale i utrzymania? Każde świętowanie wymaga dodatkowych przygotowań. Obok kuchni należy zadbać o elegancję i przestronność w całym domu – tutaj nie ma miejsca na przypadkowość! Co jeśli możesz zapewnić Wam dodatkową wygodę pod postacią mebli, których utrzymanie jest bez wysiłkowe? Postaw na rozwiązanie, które zapewni Ci maksimum estetyki! Sprawdź nasz wybór materiałów wykończeniowych. Zapewniamy szeroki wybór na każde potrzeby – wybierz tkaninę hydrofobową, nie martw się o rozlane napoje oraz pupili jak psy i koty, którzy również pragną cieszyć się komfortem wynikającym z obecności wysokiej klasy mebli – postaw na tkaniny o wysokiej wytrzymałości.

W ofercie Vero znajdziesz wszystkie rozwiązania dla Twoich potrzeb. Zapewnij Wam pełny komfort, uniwersalność a przede wszystkim radość wynikającą z prawdziwej odmiany dla Twojego salonu!

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter