Jak dobrze wypoczywać? Meble wypoczynkowe do salonu.

Świat wychodzi nam naprzeciw z bogatą ofertą aktywności i rzeczy, którymi wypełniamy każdy dzień. Dla większości z nas zasadniczą częścią życia jest praca, w której spędzamy coraz więcej czasu. Poza pracą warto jest też znaleźć kilka chwil na kawę z przyjaciółką, trening z kumplem, kino, rower z dzieciakami, a w weekendy fajnie jest wyjechać poza miasto. Jednak nawet najbardziej fantastyczne i wyjątkowe zajęcia, którym się oddajemy wymagają od nas włożenia sporej energii, którą najlepiej odzyskać w domowym zaciszu. W dzisiejszym artykule powiemy kilka słów o tym, jak tworzyć sobie jak najlepsze warunki do dobrego wypoczynku we własnym salonie! Zapraszamy do lektury.

Narożnik Vero Tulipano w oliwkowej tkaninie z regulowanymi zagłówkami.

Meble wielofunkcyjne – meble do małego salonu

Czy ty też jesteś gościem w swoim domu? Tak, możemy wzdychać w odpowiedzi na to pytanie i uznać, że pora rzucić wszystko i wyjechać na bezludną wyspę. Możemy również przyznać, że to, co nakręca nas pozytywnie do życia to wielofunkcyjność i wygoda. Mamy inteligentne samochody, które potrafią same parkować. Używamy telefonów, które jednocześnie posiadają aparat, dostęp do Internetu, a niejednokrotnie za ich pomocą możemy sterować oświetleniem naszego domu. Nawet szczoteczka do zębów jednoczenie usuwa osad, masuje dziąsła i oczyszcza język. To takie oczywiste – poszukujemy mądrych rozwiązań, dzięki którym nasze życie stanie się przyjemniejsze i bardziej wygodne. Jako specjaliści od mebli, możemy z czystym sumieniem potwierdzić, że w naszej ofercie nie brakuje mądrych i wielofunkcyjnych rozwiązań, które zamienią klasyczną sofę lub narożnik w kompleksowe centrum wypoczynkowe w przestrzeni twojego salonu, niezależnie od jego wielkości.

Sofa wielofunkcyjna – centrum dowodzenia z kanapy

Meble inteligentne – co to oznacza? Otóż sprytnie to przede wszystkim wielofunkcyjnie i wygodnie. Bez względu czy nasze mieszkania są przestrzenne i gotowe do przyjęcia gości, czy małe i wymagające, każde z nich powinno być wyposażone w inteligentną sofę. Połączenie wielu dogodnych funkcji sprawia, że zwykła sofa staje się centrum dowodzenia mieszkaniem. Funkcja szezlonga w narożnikach i większych sofach to wygodne rozwiązanie, które daje możliwość bezproblemowego wyciągnięcia nóg po ciężkim dniu. Opcję regulowanych zagłówków natomiast są prawdziwym hitem, dzięki nim dostosujemy poziom podparcia głowy idealnie dla każdego użytkownika. Podobną funkcję pełnią regulowane podłokietniki, choć nie należy ich ograniczać tylko jako podparcie naszych rąk – kiedy chcemy skorzystać z regenerującej drzemki, wówczas z powodzeniem zastąpią poduszkę. 

Sofa z funkcją spania – wypoczynek bez kompromisów

Tworząc nasze meble, chcemy zaskakiwać funkcjonalnością, dlatego dostosowujemy meble do różnych potrzeb klientów. Sprytne sofy zostały wyposażone w opcję regulowanych oparć, z których pomocą można na przykład decydować o głębokości siedziska, dzięki czemu dostosujemy przestrzeń dla dzieci lub jeśli potrzebujemy bardziej stabilnego podparcia dla pleców, np. podczas pracy. I w końcu funkcja spania wraz z pojemnikiem na pościel. Jeden mebel i tak wiele możliwości. Dzięki temu sofa staje się wygodnym miejscem przeznaczonym do odpoczynku, przyjmowania gości, pracy i snu. Takimi rozwiązaniami nie pogardzą też czworonożni członkowie rodziny, bo i kot i pies z przyjemnością sprawdzą pod naszą nieobecność, czym tak bardzo zachwycają się domownicy, relaksując się na sofie. Podczas urządzania naszych przestrzeni pamiętajmy, że bez względu na to ile czasu będziemy spędzać w swoim domu, ma być on bezpiecznym i wygodnym portem, do którego będziemy wracać z prawdziwą przyjemnością. A sprytnie wyposażony odwdzięczy się nam cudownymi chwilami wypełnionymi radością i odpoczynkiem.

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter