Jak urządzić wygodny salon? Meble do salonu.

Salon odpowiednio urządzony zapewni Ci komfort. Co to dokładniej oznacza? Poczujesz siłę – wypoczęta/y będziesz gotowa na wszystkie wyzwania. Komfortowy salon to taki w którym zapominasz o ograniczeniach – rozmiaru, nawet najmniejszy salonik okaże się przestronny. Co jeszcze? – Jesteście gotowi na każdą sytuację; od zjazdu rodzinnego, spotkań z przyjaciółmi po pełną wygodę zapewnienia sobie relaksu dokładnie w taki sposób, jaki okaże się najskuteczniejszy. Jak to zrobić? Jak zapewnić sobie komfort TU I TERAZ jak głosi tytuł dzisiejszego wpisu. To nie takie trudne! Sprawdź na przykładzie oferty Vero.

Modułowe meble do salonu – kanapa i narożnik

Twój salon wydaje się dosyć… nieforemny? Brakuje przestrzeni na kreatywne rozwiązania? Nic podobnego! Spójrz – mamy dla Ciebie narożniki modułowe. Dzięki nim zapewnisz sobie maksymalną wygodę, rozwiązania multi-funkcjonalne, ale i sprawisz, że mały salonik okaże się niebywale przestronny – miejsca wystarczy dla każdego i każdy odpoczywa dokładnie tak jak lubi!

Zestaw wypoczynkowy do salonu 

W rodzince razem raźniej. Niektórzy jednak wolą, nieco obok i bardziej po swojemu. Żaden kłopot! Postaw na rozwiązania typowo rodzinne. Nasze sofy i narożniki wnoszą rozwiązania, które są przychylne każdemu – każdy ma nieco inne oczekiwania i wizję komfortu. Regulowane zagłówki, podłokietniki i pełne komfortu siedziska. – Domownik typu. Samotny wilk?? Zapewnij mu rozwiązanie, które pozwoli Wam cieszyć się wspólnym czasem, a jemu zapewnij fotel pełen komfortu!

Meble na lata – porządne meble do salonu

Takie są nasze meble. Przygotowane na każdą okazję – poza rozwiązaniami sprawdzającymi się na każdą potrzebę i w każdym salonie tworzymy je z perspektywą każdej codzienności. Tylko trwałe, najwyższej jakości materiały i konstrukcje – ale z pomysłem! Do pełni komfortu konieczna jest wygodna świadomość, że o utrzymanie prawdziwie komfortowego mebla nie trzeba się martwić. Nasze wykończenia i stosowane materiały zapewniają spokój ducha – coś się rozlało? Lubisz, kiedy komfortem cieszą się również psi i koci kompani? Nasze meble są gotowe na wszystko! Sprawdźcie, przekonajcie się jakie to proste i wygodne!

Sofa Vero Verbena w żółtej skórze

Narożnik z funkcją spania

Czy to pora na małą sjestę? A może w odwiedziny wpadli krewni lub znajomi? Sen – bez względu na długość musi spełniać swoją funkcję tj. zapewnić zdrową i pełną a przede wszystkim komfortową regenerację. Poznaj intuicyjne i bezwysiłkowe funkcje spania, w które wyposażamy nasze meble. Odkrywaj opcje personalizacji – ustawiaj podłokietniki, zagłówki według uznania. Korzystaj ze sprytnego schowka – na wyciągnięcie ręki ulubiony koc i dodatki. Poznaj narożniki z funkcją spania od vero.pl!

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter