Maestra łączy się z mistrzostwem!

Z radością ogłaszamy, że właśnie dołączyliśmy do grona rodziny Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

ZAKSA

ZAKSA to klub siatkarski o bogatej historii i wyjątkowej tradycji. Założony w 1994 roku, który już po 3 sezonach sięgnął po pierwszy tytuł mistrzowski w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju. Zespół zbudowany ze światowej klasy zawodników z sezonu na sezon stawia sobie najwyższe cele. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle bierze udział w krajowych rozgrywkach LigiPlus i Pucharu Polski oraz europejskiej Lidze Mistrzów, reprezentując Polskę i miasto Kędzierzyn-Koźle w elitarnym gronie.
ZAKSA to zwycięzcy Ligi Mistrzów 2021.

„Wyjątkowo cenimy sport, między innymi dlatego, że uważamy, iż kształtuje on pozytywne cechy osobowe. Dlatego fakt, że zostaliśmy partnerem fantastycznej drużyny i wielkiego klubu siatkarskiego ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, który jest na światowym poziomie, jest bardzo ważny – i emocjonujący – dla całego naszego zespołu Vero”. – powiedziała Marta Wrzalik-Cieśla, dyrektor marketingu VERO.

W ramach przypieczętowania współpracy Vero z klubem siatkarskim ZAKSA, siatkarze i sztab szkoleniowy Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle uczestniczyli w specjalnie zorganizowanej w siedzibie naszej firmy sesji zdjęciowej, czego efekt możemy podziwiać poniżej.
Siatkarze rozegrali, także mecz kontrolny w Dobrodzieniu, pod patronatem marki VERO.

ZAKSA to nie tylko klub siatkarski. VERO to nie tylko producent mebli.

ZAKSA i VERO to historia, lokalna tradycja, konsekwencja, ciężka praca, dążenie do perfekcji o międzynarodowe sukcesy.

Dziękujemy, że możemy wspólnie wyruszyć w drogę pełną wyzwań i sportowych emocji!

To będzie mistrzowski sezon! ???? 

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter