Odpręż się – mamy jesień!

Wieczorkiem we dwoje!

Za oknem jesień – stalowe niebo, wicher unoszący pomarańczowe liście – zjawiskowego klonu i dębu.

Jesienne liście

To przyjemne, ale do czasu – czasem aż chciałoby się zamknąć w swoim mieszkanku i cieszyć ciepłem – najlepiej takim kominkowym. Uroki jesieni. Jaki jest Twój sposób na przeżywanie jej? Czy jest coś przyjemniejszego niż spędzanie wieczornych chwil pod kocem — z kieliszkiem wina lub gorącej, pitnej czekolady u boku partnera z kominkiem za rogiem?

Wypoczynek – aktywna jesień!

Trzymasz formę? Spędzacie aktywnie popołudnia? Doskonale – biegi i spacery to najlepszy sposób na sylwetkę ale przy tym najwyższą formę gdy przyroda zwalnia obroty. Wszystkie grupy mięśniowe zaangażowane do pracy, zapewniasz sobie endorfinę o którą trudniej o tej porze roku a co najważniejsze – czujesz się lepiej bo zwyczajnie regulujesz rytm dobowy swojego organizmu!

Co ważne – musisz zadbać o równie wartościowy sposób odpoczynku. Musisz zadbać o właściwą postawę – kręgosłup, relaks wszystkich grup mięśni. Zdecydujesz się na wieczorny seans filmowy? Wybierając opcję kina domowego musisz postawić na zdrowy wypoczynek z odpowiednim kompletem w salonie!

W nóżki zimno!

Takie uroki jesiennej pory – w nóżki bywa zimno! Pragniecie się wygodnie ułożyć – podręcznik przetrwania głosi – należy ogrzać się bliskim towarzystwem partnera! Musisz zadbać o ciepłotę ciała, chyba nie chcesz aby partner/partnerka się wychłodziła podczas chłodniejszego wieczoru! 🙂  Cały sekret tkwi w komforcie. Dysponując odpowiednim narożnikiem z sprytnym pojemnikiem na pościel sprawa jest prosta – wyciągnijcie z niego koc, nie będzie zimno w nóżki!

Pomarańczowy narożnik Ortensia w tkaninie Aquaclean Madras 62 z rozkładanymi zagłówkami.

Kino w domu

Kino domowe daje naprawdę wiele zalet – obok komfortu delektowania się dziełem filmowym w absolutnej ciszy liczy się komfort wypoczynkowy. Czy to nie wspaniałe – cieszyć się opcjami personalizacji narożnika – nie będąc zdanym na fotel kinowy? Aż prosi się aby oparciu przybyło na wysokości…aby nogi zaznały relaksu a mięśnie szyi mogły odnaleźć ukojenie. W warunkach domowych możesz zadbać o wszystko – pełnię komfortu. To właśnie w domu rządzisz Ty, właśnie Ty decydujesz w jakiej pozycji Ci wygodnie przeżywać widowisko filmowe!

Masaż!

Ach te plecy. Przyznasz, że dają się we znaki wieczorową porą – po pracy lub po joggingu. Aż chciałoby się zaznać odprężenia. To zaledwie ale i aż kwestia odpowiedniego miejsca i komfortu – dla osoby masowanej jak i masującego! Czy naprawdę musicie przerywać seans filmowy? Czy musicie opuszczać wygodne miejsca w salonie? Wasz komplet wypoczynkowy nie spełnia swojej roli? Powinniście zadbać o narożnik wyposażony w funkcję szezlongu!

Oczekuj niespodziewanego!

Spędzacie miło wieczór w salonie. Rozlega się sygnał domofonu. Oto znajomi zdecydowali się wpaść z imprezą niespodzianką! Prawdziwy szok! Sałatki, poczęstunki najrozmaitsze. Taki jesienny wieczór to świetny pomysł – warto jednak zadbać o rozwiązanie umożliwiające gościom przenocowanie – zwłaszcza w porze roku, gdy pogoda bywa kapryśna o każdym czasie! Teraz powiedz – czy Wasza sofa lub narożnik w salonie dysponuje funkcją spania, która zapewni wypoczynek Twoim gościom przed drogą powrotną następnego dnia?

 

Narożnik Astro w zielonej skórze Vintage

Jesień jest piękna, zaskakująca. Musisz być przygotowana na każdy rodzaj jesieni. Z Vero zapewnisz sobie pewność najpiękniejszych chwil!

Postaw na wygodę i uniwersalność – opcje personalizacji naszych mebli umożliwią Ci osiągnięcie pełnej wygody podczas wieczorów filmowych. Zapragniesz się odprężyć? Zarówno Ty jak i Twój partner odnajdujący się w roli masażysty poczujecie różnicę – maksymalny komfort dzięki funkcji szezlong!

Nieoczekiwani goście? Możecie być pewni maksymalnego komfortu dzięki bezwysiłkowemu użytkowaniu funkcji spania! Postaw na maksymalną wygodę i styl z kolekcjami Vero!

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter