Orkiestra wyższego komfortu.

Słyszysz? One wszystkie tworzą wspólną całość – zupełnie niczym jeden organizm. Wszystkie partie się uzupełniają – niektóre z instrumentów takie jak skrzypce i flety potrafią wyjść naprzeciw; wszystkie jednak dążą do spójności!

Sekcja smyczkowa

Każdy w obsadzie odgrywa konkretną rolę – kogoś zabraknie? Powstaje luka, a brak danej partii staje się bardziej niż odczuwalny!

Co, jednak jeśli z symfonią Twojego komfortu jest podobnie? Co, jeśli orkiestra Twojego salonu jest niekompletna lub jeśli jeden z jego meblowych lokatorów jest dysonansowy, stanowi przeszkodę na drodze komfortu? W przypadku instrumentarium symfonicznego potrafi to tworzyć nie lada kłopot – przeto kilkadziesiąt instrumentów do zweryfikowania to nie lada wyzwanie!

W przypadku Twojego salonu wystarczy się rozejrzeć!

skrzypce

Pierwsze skrzypce – pierwsze wrażenie!

Wkraczają pierwsze skrzypce! To one robią pierwsze wrażenie – a ono potrafi być decydujące na lata. Warto zadbać by świetność Twojego mebla w salonie wynosiła go do rangi miejsca najwyższego komfortu! W przypadku Vero możesz liczyć na efekt pierwszych skrzypiec – od początku do końca, każdy mebel wygląda znakomicie; dzięki szerokiej ofercie znajdziesz rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się na Twoje potrzeby; a pierwsze wrażenie zostanie na długie lata!

dyrygent

Majestatyzm

Solidny mebel daje wygodę całej rodzinie – bezkompromisowy komfort dla wszystkich! Pozwól by Twój salon niczym piękna symfonia rozbrzmiał prawdziwym blaskiem, majestatem – niech rozlegną się fanfary! Majestatyczny komfort przynosi wygodę wielowymiarowo – wszystkim Twoim bliskim! Postaw na mebel, który da każdemu z Was wygodę z opcjami personalizacji komfortu!

 

Narożnik Vero Tulipano w oliwkowej tkaninie z regulowanymi zagłówkami.

Uśpione!

Wsłuchujesz się w niskie rejestry – orkiestra wydaje się zwalniać aż…powieki stają się takie ciężkie! W takim wypadku należy skorzystać z funkcji spania – bezwysiłkowego rozwiązania, które zapewnia komfort natychmiastowego zapadnięcia w głęboki sen na bezwarunkowo najwygodniejszej przestrzeni! Zdrowy regeneracyjny sen już teraz…jednak to nie wszystko!

Liczy się i rytm!

Jakie rytmy dominują w Twoim salonie? Pionów a może poziomów? Jaki rytm dobowy Ci odpowiada? Jesteś sową; jesteś aktywna/y nocą a może jesteś skowronkiem; porywa Cię sen wcześniej i wstajesz wcześnie? To wszystkie czynniki mają wspólny mianownik – rytm!

Każde wnętrze – w tym Twój salon cechuje rytm. Jakich kierunków jest w nim więcej? Pionów czy poziomów – przyjrzyj się. Czy Twój pokój pod wpływem powtarzalnych pionów i poziomów nabiera na wysokości, czy długości? Wierz nam lub nie – to właśnie mebel wokół, którego skupia się życie Twojego salonu – w zależności od proporcji ma większą lub mniejszą moc akcentowania rytmów – optycznego wydłużania lub podwyższani wnętrz! Zwróć uwagę na jego proporcje.

Narożnik Ortensia w pomarańczowej tkaninie.

Barwność

Każda grupa instrumentów dysponuje swoją barwnością – razem tworzą całą paletę barwną dźwięków. Inaczej brzmią instrumenty dęte drewniane a jeszcze inaczej blaszane; jednak ich barwy uzupełniają się, a kiedy trzeba – kontrastują! Podobnie jest z meblami w Twoim salonie. Ich styl, funkcja i dostrzegalne na pierwszy rzut oka wykończenie oraz jego kolor muszą stanowić spójną całość – zupełnie jak koloryt i funkcja instrumentów w wielkiej orkiestrze symfonicznej!

 Sprawdź ofertę Vero! Rozwiązania, które od początku do końca są przemyślane, uzupełniają się! W naszej ofercie znajdziesz meble multifunkcjonalne – które uzupełniają się, znakomicie odnajdują się w każdym salonie a swoją barwnością, osobowością dopełnią komfort w Twoim salonie! Zaproś harmonię do siebie!

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter