Prosto z Paryża

czyli o drodze jaką przemierza sofa do Klienta

Wielu z nas stając przed obliczem życiowego wyzwania zastanawia się co mogło by się stać, gdyby można było poszukać odpowiedzi w szklanej kuli. I choć to dość abstrakcyjne podejście, to chęć wizji przyszłości jest bardzo kusząca. My postanowiliśmy pójść nieco inną drogą, która prowadzi nasze sofy wprost do Państwa domów, a zaczyna się w głowach designerów.

Piramida przed Luwrem.

Czerpać prosto ze źródła

Paryż uchodzi wśród projektantów i poszukiwaczy inspiracji za kolebkę stylu. Cyklicznie organizowane są tu różnego rodzaju eventy związane z szeroko pojętym designem – począwszy od wzornictwa przemysłowego, przez artystyczne aż po sztukę użytkową. Niejednokrotnie prezentowane kreacje budzą podziw, wnoszą w nasza rzeczywistość niesamowitą świeżość i uczą otwartości na nowatorskie rozwiązania.

W tym roku również mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wiodących targach dekoracji wnętrz, łączących design wnętrz i stylu życia – MAISON&OBJET PARIS oraz w towarzyszącym wydarzeniu Paris Design Week. Jest to niezwykle inspirujące wydarzenie pokazujące kierunki, w których podąża współczesna myśl projektowa. Za każdym razem czerpiemy pełnymi garściami i wracamy pełni pomysłów, które później z powodzeniem implementujemy w oferowanych przez nas sofach. Nieocenione są spotkania z projektantami, którzy przedstawiając swoją koncepcję i wizję prezentowanych mebli, zabierają słuchacza w swój własny świat. Z naszego punktu w kreowaniu stylu danej sofy niezwykle ważna jest nie tylko inspiracja najnowszymi trendami prezentowanymi podczas światowych targów, ale również przełożenie potrzeb naszych Klientów na funkcjonalność i wygodę. Tylko dzięki takiemu połączeniu uzyskujemy prawdziwie doskonałe sofy, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Klientów. Nieustannie podążamy za wskazówkami i rozmawiamy z użytkownikami mebli, dzięki czemu mamy pełną perspektywę pozwalającą na ciągłe ulepszanie i dążenie do perfekcji.  http://www.maison-objet.com/en

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter