Relaks w domowym zaciszu.

Relaks – każdy ma na niego sposób. Jaki jest Twój sposób na taki odpoczynek? Jak wiele czasu spędzasz i w jaki sposób to robisz w sercu swojego domu?

Jedni preferują aktywne sposoby wypoczynku – rekreacja na sportowo, wędrówki a może i intensywne wyjazdy w poszukiwaniu turystycznych atrakcji. Inni preferują wypoczynek bierny, mniej angażujący. Który z nich jest lepszy? A może jeden i drugi jest potrzebny? Na odpowiedzieć musisz sobie sama/sam! Wspólna jest jednak potrzeba odpoczynku w domowym zaciszu – jest ona niezmienna, komu bowiem po pracy nie zdarzy się zapragnąć wziąć głęboki wdech i zaznać błogości w ciszy i spokoju swojego salonu. Jaki jest Twój sposób na taki odpoczynek? Jak wiele czasu spędzasz i w jaki sposób to robisz w sercu swojego domu?

Relaks klasyczny

Połóż się, wyciągnij nogi na swojej ulubionej sofie lub usiądź na wygodnym fotelu. Czujesz to? Twoje powieki stają się coraz to cięższe.

Relaks klasyczny w stylu kinowym

To był intensywny dzień – Twoje zmysły oczekują dobrego widowiska. Co zajmujesz miejsce (obok Twoi najbliżsi, a może Twój pupil?). Właśnie teraz Wasz salon z zestawem kina domowe zamienia się w małą salę kinową. Czas na odpoczynek przy ulubionym filmie!

Relaks typu spotkanie

Wpadli znajomi? Siadacie, gawędzicie – może to szczególne wydarzenie? Urodziny? A może to spotkanie towarzyskie – spędzacie wiele czasu przy rozmowach ale nie stronicie od rozrywek takich jak gry planszowe, konsole lub film. Przyjechała rodzina z daleka? Najpewniej zapragną zregenerować się przed drogą powrotną (musisz zadbać o ich nocleg)

Sofa Vero Verbena w żółtej skórze

Relaks w stylu melomana-literaty!

Nareszcie, błoga cisza! Właśnie teraz, sięgnij po ulubiony winyl z swojej półki w salonie. Niech zagości w nim cicha, relaksacyjna muzyka. Usiądź w wygodnym fotelu, chwyć za książkę. Wersy płyną jeden za drugim z każdą frazą, melodią muzyki.

Sposobów na relaks jest naprawdę sporo – każdy ma swój i kto ogranicza się do jednego? Jak  być przygotowanym na wszelkie formy relaksu?

Z Vero to naprawdę proste. Szukasz sposobu na szybki relaks dostępny od teraz kiedy zapragniesz szybkiej drzemki? Wybierz jeden z naszych narożników – są wyposażone w pełnię opcji personalizacji. Wszystko to by cieszyć się szybką drzemkę masz na wyciągnięcie ręki, bez wysiłku i natychmiast!

Uwielbiasz urządzać małe seanse filmowe? Musisz być na to przygotowany! Jeśli cieszysz się widowiskiem w pojedynkę – cieszysz się maksymalną swobodą, gdy jednak jest Was więcej, zapewnisz każdemu pełnię komfortu dzięki regulowanym zagłówkom, podłokietnikom oraz ekstremalnie wygodnym siedziskom. Potrzebny koc? Żaden problem – przecież chowacie go na co dzień do wygodnego schowka w narożniku! Chce do Ciebie dołączyć pupil? Nasze meble są przygotowane – dla nich to żadne wyzwanie dzięki wysokiej jakości materiałom opornym na ścieranie i zabrudzenia (postaw na materiały o charakterystyce hydrofobowej!)

Narożnik Astro w zielonej skórze Vintage

 Czeka Cię spotkanie? Już wiesz, że możesz zapewnić maksymalną wygodę sobie, swoim bliskim i gościom. Nieoczekiwanie trzeba ugoscić kogoś na noc? Skorzystaj z bezwysiłkowej funkcji spania – rozłożysz nasze narożniki, zapewnisz pełnię regeneracyjnego snu a zatem i relaksu nocującym!

Jednak nie samymi narożnikami i sofami zapewnisz sobie relaks. Pragniesz czegoś jeszcze dla siebie? Zapewnij sobie ulubione miejsce wypoczynku – sprawdź nasze fotele z funkcją
Relaks

Zacznij cieszyć się pełnią relaksu dzięki meblom Vero.

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter