Rozrywka filmowa w Twoim salonie.

Pozostając w temacie filmowym i niewątpliwych emocji, jakie można zapewnić sobie dobrym kinem porozmawiajmy o możliwościach Twojego salonu.

Rozrywka filmowa na wygodnej sofie.

Nadeszła jesień – któż z nas nie decyduje się na wieczorny seans w gronie najbliższych; a taki seans może być naprawdę wyjątkowy, pełny komfortu – każdy może w pełnym komforcie cieszyć się dziełami na własnym ekranie. Z pomocą przychodzi Vero – narożniki, sofy i komplety zaprojektowane tak aby dawać więcej – również w jesienne wieczory!

Immersja

Kino ma to do siebie, że w zależności od filmu – zostajemy bardziej lub mniej pochłonięci przez przedstawiony w dziele świat. Stajemy się biernymi uczestnikami wydarzeń a wszystko to co nam przeszkadza potrafi zepsuć radość czerpaną z seansu – może to być choćby poczucie dyskomfortu wynikające z mebli lub tego co się dzieje naokół nas – w salonie. Zajmujesz swoje miejsce i wraz z trwaniem filmu zaczynasz czuć ucisk w kręgosłupie, kręgach szyjnych a Twoje nogi z czasem cierpną, nie mogą znaleźć sobie miejsca. Taki dyskomfort potrafi przerwać immersywność nawet najlepszego dzieła kinomatografii.

Immersja raz jeszcze!

Znasz to. Zajmiesz miejsce, domowy seans filmowy trwa w najlepsze a po paru minutach – ktoś czuje potrzebę udania się po ulubione przysmaki lub koc, poduszki – oto mamy jesień!

            Bez względu na sytuację to potrafi przeszkadzać – Ty lub ktoś obok musisz opuścić swoje miejsce, oderwać się od filmu, którego akcja zdążyła Cię zaangażować bez reszty aby udać się po ciepłe okrycie lub przysmaki.

Kolejna już drobna rzecz, która potrafi przerwać immersję, wymusić podzielność uwagi. Wystarczy kilka sekund i zastanawiasz się kiedy nastąpiła kolejna scena, o czym rozmawiali bohaterowie.         Sytuacja się komplikuje gdy rodzinnie oglądacie film i na potrzebę udania się po koce, poduszki i przysmaki jesteście zdecydowani przerwać seans. Czy można coś zrobić aby wszystko to co jest potrzebne podczas domowych seansów było zawsze pod ręką – smakołyki, poduszki i koce, które są obok a jednak nie na widoku?

Ups

 Ups – stało się!  napój się rozlał! – Prawdziwa katastrofa – Potrzebny jest szybki ratunek dla mebli! W takich chwilach na ogół pierwszym odruchem jest porzucenie uwagi poświęcanej filmowi na rzecz mebli – przecież jeśli szybko się z tym nie uporamy, te plamy zostaną z nami na zawsze! Film zostaje przerwany, staracie się ratować obicie swoich ulubionych mebli. Taki przypadek potrafi zepsuć nastrój filmowy na dobre. Czy można jakoś ograniczyć takie sytuacje? Czy naprawdę musimy bać się o stan naszych mebli?

Nocny maraton filmowy w Twoim salonie

Nawet przy wygodnych meblach, umożliwiających wielogodzinne cieszenie się domowym maratonem filmowym – przydaje się opcja, która stanowiłaby alternatywę dla przenoszenia się z seansem filmowym do zacisza sypialni, gdy powieki stają się cięższe (po co przerywać film?) Czy w takiej sytuacji są wygodne rozwiązania? Wiele sof oraz narożników dysponuje opcją rozkładania – co zapewnia powierzchnię spania. Czy jednak są wygodne, praktyczne w użytkowaniu a przede wszystkim bezwysiłkowe i szybkie w rozkładaniu?

Zapewnij sobie maksimum komfortu!

Pomarańczowy narożnik Ortensia w tkaninie Aquaclean Madras 62 z rozkładanymi zagłówkami.
W ofercie Vero znajdziesz najlepsze rozwiązania dla wyposażenia swojego salonu w meble, które zapewnią Ci najlepszy i pewny komfort na długie lata. Dzięki multifunkcjonalnym narożnikom, sofom i fotelom zapewnisz Waszemu salonowi dodatkowe opcje personalizacji wygody – każdy zajmie wygodne miejsce, korzystając z regulowanych zagłówków, oparć i podłokietników zapewnisz Wam pełną immersję – nic nie stanie na przeszkodzie do radości czerpanej z oglądania najlepszego kina w domowym zaciszu.

Wreszcie przestaniecie się zamartwiać o stan Waszych mebli gdy rozlejecie napój – projekty Vero wyposażane są w wysokiej jakości materiały obiciowe (koniecznie zapoznaj się z stosowanymi tkaninami hydrofobowymi).

Dzięki sprytnym schowkom, poduszki, koce a nawet smakołyki, możecie mieć pod ręką. Kiedy wieczór filmowy zamieni się w nocy maraton filmowy, bezwysiłkowo skorzystacie z funkcji spania – to proste, efektywne i szybkie w użytkowaniu rozwiązania, które zapewniają maksimum komfortu oraz zdrowy, regenerujący sen!

Sprawdź ile Wasze seanse filmowe zyskają dzięki przemyślanym i trwałym rozwiązaniom Vero. Wybierz rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w Waszym salonie. Zapraszamy!

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter