Spojrzyj w przyszłość.

Innowacje świata mebli

Rok płynie za rokiem – czy istnieje sposób na zajrzenie w przyszłość? Dziś w naszym blogu dowiesz się, że to nie tylko możliwe ale i osiągalne – udowodnimy to na przykładzie Twojej ulubionej marki!

Przygotuj się na nasz mały przewodnik po roślinach, które inspirują i zachwycają; przykładami niech posłużą te z nich, które mogą stać się Wam szczególnie bliskie dzięki Vero!

Robot

Okno na jutro

Marzymy o wgląd w przyszłość. Zachwycające wizje miast, pojazdów i wypraw międzygwiezdnych – znamy je z kina i książek. Gdyby się jednak zastanowić – już teraz możemy znaleźć okna, które umożliwiają nam spojrzenie na przyszłość. We wszelkich dziedzinach znajdziemy innowatorów – nieomal na co dzień słyszymy o trudach wizjonerów, pragnących zapewnić najodważniejszym wycieczki i spacer w kosmosie; kino 3d przestaje robić wrażenie – myślimy coraz czesciej o rozrywce, której wrażenia zapewnią oddziaływanie na wszystkie zmysły. Roboty kuchenne z których już teraz korzystamy, przypominają niesłychane urządzenia rodem z filmu Ridley’a Scott’a. Wniosek – przyszłość zagląda do nas, jednak dostęp do okna umożliwiającego wgląd w jutro mają najwięksi – innowatorzy, którzy nie tylko marzą ale tworzą – w taki sposób aby pokonywać to co inni uznają za limit/ograniczenia.

Jak jednak kwestia wygląda w temacie aranżacji wnętrz? Jak temat innowacji odnosi się do zagadnienia nowoczesnych mebli? Przyjrzyjmy się temu wspólnie już dziś!

Jutro jest omnipotencjalne

Jacy jesteśmy? Jaki jest Twój przyjaciel/przyjaciółka? Twoi krewni? Jakie są Twoje dzieci, pociechy dnia codziennego? Świat wymusza na nas uniwersalność – dostosowując się, czy też wykorzystując maksymalnie swój potencjał stajemy się omnipotencjalni. Cóż to oznacza? Stajemy się specjalistami w swojej, konkretnej dziedzinie ale wykorzystujemy inne swoje talenty – rozwijamy je by oferować coś więcej, stać się pełniejsi w swoich możliwościach. Podobnie temat ma się w stosunku do użytkowanych przez nas produktów użytkowych – wystarczy, że spojrzysz na swój smartfon. Dawniej – telefon komórkowy był czymś z pogranicza fantastyki naukowej…nasi dziadkowie czy rodzice – w okresie studenckim widywali jegomości noszących wielkie, mobilne jednostki telefoniczne. Takie telefony nie tylko były ociężałe i wymagały nieomal noszenia w osobnej torbie czy plecaku ale były zwyczajnie ciężkie. Spojrzyj z ich perspektywy na nasze telefony mobilne – lekkie, drobne. Ich grubość cieżko przekracza grubość centymetra a rozmiary karty kredytowej – co więcej, służą nam nie tylko do wysyłania wiadomości i rozmawiania ale do szeroko pojętej rozrywki i fotografii. Taki telefon jest omnipotencjalny – służy nam więcej niż lepiej do komunikacji i oferuje znacznie więcej. Podobnie jest z meblami – prawdziwi koneserzy, wymagający mogą znaleźć coś dla siebie.    Przeanalizujmy zagadnienie na przykładzie najnowocześniejszego innowacyjnego mebla Freesia od Vero Appartamenti. Para abyś to Ty wyjrzał/a na okno przyszłości przez to niezwykłe okno przyszłości, które ustawia przed Tobą wyjątkowa polska marka!

Wodłokietnik z dekoracyjnym przeszyciem

Przyszłość ma ten dar

Co powiesz na mebel – np. narożnik, który nie tylko przewyższa Twoje oczekiwania wygody ale spełnia marzenia. Krzykniesz stoliczku nakryj się! Oto przed Tobą pojawia się minibarek! A na nim przygotowane wcześniej przekąski i (nie do wiary!) Twoje ulubione drinki! To niesamowite! Wszystko pod ręką na cały, piękny i rozgwieżdżony wieczór! Czy to nie magia? A może w życie weszły prawdziwe fantazje?

Więcej światła!

Ach tak! Więcej światła! Na ulicach, w domach? Nudy! Kochamy światło! Zapadła noc – światło w pokoju psuje klimat! Aż chciałoby się, rzeknąć – drogi stoliczku, świeć się! Cóż – innowacje mają to do siebie, że zanim pomyślisz o jakiejś potrzebie…innowator już na to wpadnie – na tym polega jego rola! Wyprzedza swoje czasy. Koniec z niepotrzebnym odrywaniem się od tego co zajmujące by włączyć i tak zbyt intensywne światło. Więc… wypowiedz zaświeć się!

Zaproś światło obok siebię – skorzystaj z lampki LED! Niech nastanie światło, które nie oślepia a wskazuje to co trzeba – nic ponadto a zarazem tak wiele!

Przyszłość przez pryzmat tego co wczoraj

Wszystko co nowoczesne (a zwłaszcza innowacyjne) ma jednak początek w tym co było. Narożnik Freesia nie jest wyjątkiem, czerpie z tego co już było – ale z tego co ponadczasowe, tj. rzemiosło – nic powiem nie zastąpi owoców owej klasy.

Najwyższej jakości skóra – ale taka, której wykończenie kojarzy się z stylem vintage, stylem rustykalnym i rzemiosłem. Naturalnie i ręcznie barwiona skóra Freesi – naturalne barwiniki i woski, oleje – tutaj liczy się każdy szczegół! Odczujesz różnicę – skóra nubuk,pod wpływem ruchu dłoni cieniuje! To jest coś czego nie znasz na co dzień! Taki efekt z zachowanie naturalnych artefaktów skóry takich jak jej naturalne zadrapania, blizny powodują, że nabiera ona charakteru totalnie rustykalnego, chociaż projekt jest na wskroś najnowocześniejszy! Podążaj ku przyłości, bądź cool z rozwiązaniami przeszłości! Niech Twój mebel lśni blaskiem tego co nowe, pachnąć i wyglądając jak to co ponadczasowe!

Bliżej natury

Nowoczesność – najbardziej wysublimowana, wysmakowana nie jest w stanie przeskoczyć tego co tkwi w nas, tego czego instynktowanie pragniemy od zawsze. Mowa oczywiście o kontakcie z naturą. Cóż jak nie drzewo sprawia, że czujemy się jak w domu? Freesia, jako mebel jutra wyposażona została w wyjątkowy barek.

Regulawany i obrotowy (!) barek Freesi, wykonany z dębu zapewni Ci najnowocześniejsze rozwiązanie – ale takie, które sprawdzi się przez długie lata – podobnie jak tradycyjnie wykonywany design. Pamiętaj – Freesia, jest owocem pracy rzemieślników, owoc ich trudów zapewnia komfort na długie lata!

Udogodnienia przede wszystkim! Witamy w przyszłości – wygodny narożnik z nowoczesnymi rozwiązaniami? Port USB – podłącz się! Wykorzystaj maksymalnie potencjał, przestań szukać utrudniających życia złączek, przejściówek i gniazdek! Podepnij się i po prostu zacznij korzystać ze świata przyszłości dzięki portowi USB! Z Vero to proste!

Witamy w matrixie !

Bardziej Science czy Fiction

To naprawdę proste! Postaw na rozwiązania, które dadzą Ci wygodę i klasę na długie lata! Szukasz mebla z szezlogniem? Ale takiego, który bedąc narożnikiem zapewni przyjemność większej ilości użytkowników przez okres długich lat? Takiego, który wzorowo wykonany będzie wyglądał równie wzorowo zdając czekające go wyzwania? Beztuzinkowo zaprojektowany i zrealizowany – tak aby służyć Ci długie lata, by zapewnić Ci okno na przyszłość. Powinnaś/eś spojrzeć przed siebie – postaw krok przed siebie, inni nie nadążą za Tobą! To niezwykłe – umiejętność wglądu w to co będzie. To cenny dar wychodzenia naprzeciw, spoglądania na to co już jest z perspektywy osoby o tej wyjątkowej umiejętności dostrzegania w ograniczeniach – okazji do doskonalenia! Jesteś bez wątpienia jedną z tych wyjątkowych osób. Odwiedź naszą stronę, przekonaj się, że przyszłość czyha za rogiem – wystarczy wyjść naprzeciw!

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter