Tradycja drzemki. Dla zdrowia, dla ducha!

Koncentracja, samopoczucie a może regeneracja.
Każdy lubi drzemki. Nie lubisz? Nic nie szkodzi!
Z Vero zapragniesz inspirować się i wdrożyć w swój dzienny grafik tradycję rodem z kraju, który nie ma sobie równych w delektowaniu się każdą chwilą – każdym posiłkiem, rozmową, a nawet najmniejszą drzemką!

Kobieta w sypialni

Czy wiesz, że sjesta i popołudniowa drzemka jest popularną tradycją w krajach śródziemnomorskich? We Włoszech spotkasz się z sjestą wszędzie – to właściwie prawo – prawo do chwili wytchnienia podczas/po pracy i po obiedzie!

Sjesta - sposób na regenarację.
Sjesta jest zdrowia – podobnie jak w nocy, Twoje ciało (szczególnie mózg) regeneruje się. Jednak jak we wszystkim – sjesta musi być wysokiej jakości.

Jak to zrobić? Po pysznym obiedzie musisz odnaleźć najwłaściwsze miejsce – musi być komfortowe na tyle, by natychmiast przenieść cię w najgłębszą fazę snu! Musi być również wygodnie – nikt nie chce generować niepotrzebnych kontuzji lub narażać się na wady postawy. Spoglądasz na swoją sofę w salonie? Potwórzmy – liczy się jakość – zwłaszcza podczas zjeść, bo jest to krótka drzemka, która musi być maksymalnie wartościowa.
Narożnik Ibisco w fioletowej tkaninie Aquaclean z rozkładanym łóżkiem.

Vero, przychodzi Ci z pomocą! Nasze meble są specjalistami i specjalistkami od sjesty! Opcje personalizacji zagłówków i podłokietników; komfortowe wykończenie i obicie – zapewnią Ci maksymalną wygodę. To nie wszystko! Musisz przekonać się o niesamowitych zdolnościach naszych mebli! To proste – sprawdź narożniki, dysponujące funkcją spania. Skorzystasz z niej bezwysiłkowo, uzyskasz w sposób natychmiastowy to, czego szukasz — Twój narożnik zapewni Ci wygodne miejsce wypoczynku!

Ciesz się chwilą – czy to nie czas małej sjesty? 🙂

Narożnik Ibisco w fioletowej tkaninie Aquaclean.

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter