Contact

ADDRESS:

Vero Sp. z o.o.

Oleska 35 Str.

46-380 Dobrodzie艅

INFORMATION ABOUT YOUR PERSONAL DATA:

The administrator of your personal data is Vero Sp. z o.o., click and find out more min. why we need your data and what your rights are.

SALES MANAGERS

Bartosz Baranowicz

English, German

Barbara Niedoba

Russian, English

email:聽barbara.niedoba@vero.pl

Adrian Miosga

German, English

email: adrian.miosga@vero.pl

Beata Janoszka

German, English

email:聽beata.janoszka@vero.pl

REGION PO艁UDNIOWY

Wojew贸dztwa: dolno艣l膮skie, 艂贸dzkie, ma艂opolskie, opolskie, 艣l膮skie, 艣wi臋tokrzyskie.

Leszek Swoboda

tel.聽+48 507 119 656

email:聽lswoboda@vero.pl

REGION WSCHODNI

Wojew贸dztwa: lubelskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, warmi艅sko-mazurskie.

Wies艂aw Siemiankowski

tel. +48 604 605 269

email: wieslaw.siemiankowski@vero.pl

REGION ZACHODNI

Wojew贸dztwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie.

Krzysztof Pospiech

tel.聽+48 736 648 576

email:聽krzysztof.pospiech@vero.pl

Bartosz Baranowicz

English, German

email:聽bartosz.baranowicz@vero.pl

Barbara Niedoba

Russian, English

email:聽barbara.niedoba@vero.pl

Adrian Miosga

German, English

email:聽adrian.miosga@vero.pl

Beata Janoszka

German, English

email:聽beata.janoszka@vero.pl

Magdalena Wo藕niak

English, German


Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

B膮d藕 na bie偶膮co

Zapisz si臋, by dostawa膰 nasz newsletter 鈥 by wiedzie膰 wi臋cej i wi臋cej korzysta膰. Premierowe kolekcje, najnowsze wn臋trzarskie trendy, promocje i wyprzeda偶e.

newsletter

Zapytaj o produkt

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradc膮, kt贸ry odpowie na Pa艅stwa pytania dotycz膮ce kolekcji Vero.

Infolinia: 356 297 653, +48 506 802 461

godziny pracy infolinii: pon-pt:10:00-18:00 | sob:10:00-16:00

Zapytaj o produkt

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradc膮, kt贸ry odpowie na Pa艅stwa pytania dotycz膮ce kolekcji Vero.

Infolinia: 356 297 653, +48 506 802 461

godziny pracy infolinii: pon-pt:10:00-18:00 | sob:10:00-16:00