Jak wybrać narożnik do salonu? Najlepsze meble wypoczynkowe dla rodziny.

Szukasz idealnych mebli wypoczynkowych, które połączą w sobie funkcjonalność oraz estetyczne i porządne wykonanie? Może mylisz o zmianie wystroju lub zupełnej metamorfozie salonu? W poniższym artykule przedstawimy kilka pomysłów na wykorzystanie mebli wypoczynkowych w salonowych aranżacjach. Postaramy się zaprezentować zalety posiadania mebli, które dają dużo więcej niż jedynie możliwość wygodnego siedzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi poradami!

Narożnik Astro w zielonej skórze Vintage

Duży narożnik do salonu z funkcją spania 

Meble wypoczynkowe w salonie są zazwyczaj zakupem na lata. Odpowiednio konserwowane narożniki dobrej jakości bez problemu zniosą intensywne użytkowanie przez całą rodzinę. Inspirując się włoskimi klimatami, producent mebli vero projektuje meble stworzone do służenia podczas licznych spotkań z przyjaciółmi i rodziną. W przypadku naszych mebli niezawodna jakość spotyka się z funkcjonalnością i niebanalnym charakterem. Duży narożnik do salonu, w którym nigdy nie brakuje ludzi, jest zdecydowanie elementem obowiązkowym. Największe modele dostępne w naszym sklepie z powodzeniem dadzą wygodne miejsce do siedzenia nawet dziesięciu osobom, a po rozłożeniu przemienią się w wygodne łóżko do spania dla kilku z nich. Narożnik z funkcją spania jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy od czasu do czasu potrzebują dodatkowych miejsc do spania, oraz cenią sobie wielozadaniowość. 

Narożnik do małego salonu

Kiedy myślimy o meblach wypoczynkowych w postaci narożników, oczom naszej wyobraźni zazwyczaj ukazuje się ogromny salon wyposażony w słusznej wielkości meble. W rzeczywistości jednak nie zawsze mamy do czynienia z wielkimi przestrzeniami. Mniejsze salony i pokoje dzienne również wymagają odpowiedniego wyposażenia, które nada ciekawego klimatu, oraz pozwoli na wygodne korzystanie. Dla wszystkich tych, którzy poszukują narożnika do małego pokoju, przygotowaliśmy meble wypoczynkowe dopasowane wymiarami do nieco bardziej skromnych metrażowo przestrzeni. Dzięki charakterystycznemu kształtowi litery L mały narożnik idealnie wypełni niewykorzystaną przestrzeń w kącie pokoju, co umożliwi zostawienie większej ilości miejsca na inne meble i akcesoria. 

Więcej o pomysłach aranżacyjnych przeczytasz tutaj:

Salon – Proste rozwiązania

Multifunkcjonalne Meble

Aranżacja otwartego wnętrza – Kuchnia z salonem

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter