Włoskie inspiracje w twoim domu.

Co jest esencją życia po włosku? Dolce vita! Bo jak inaczej smakować życie niż ciesząc się chwilą – najlepiej z bliskimi, rodziną i przyjaciółmi. Niech każda rozmowa smakuje najlepiej, niech każda potrawa będzie tą płynącą wprost z serca a przede wszystkim – nie śpieszyć się! Radością życią jak uczą Włosi, należy się delektować! Myślisz o odmianie? Pragniesz komfortu, klasy i trwałości na długie lata? Najwyższy czas inspirować się z Vero! W naszej ofercie odnajdziesz wszystko to, czego potrzeba każdemu – wygodę, pewność, że relaks jest dostępny dla każdego niezależnie od pory i dnia! 

Włoskie inspiracje

Meble designerskie

Marzysz o meblach łączących wygodę z maksymalną trwałością i wykończeniu godnym prawdziwych rzemieślników (artystów?) Postaw na rozwiązania, które od podstaw do najmniejszego szczegółu tworzone są z jakością rzemieślniczą. Projekty, które są przemyślane w taki sposób, aby tworzyć narożniki, sofy i fotele, które będą sprawiać radość przy dodatkowym zapewnieniu opcji personalizacji własnego komfortu!

Meble włoskie – stylowe wykończenie

Co właściwie znaczy projektować meble o włoskich inspiracjach? Oznacza to karmić zmysły – tak jak czynią to Włosi każdego dnia. Raczyć się każdą chwilą. Każdy posiłek ma doskonale wyglądać, pachnieć, mieć wspaniałą teksturę, a przede wszystkim wybornie smakować. Nie inaczej jest z meblami – od ogółu do szczegółu, łącząc to, co najlepsze w tradycyjnym rzemiośle i nowych technologiach. Każdy mebel może działać, wyglądać znakomicie – ale może karmić zmysły. Któż bowiem nie kocha przyjemnej w dotyku i dla wzroku skóry licowej oraz drewna dębu. Karm zmysły, otaczaj się tym, co piękne i praktyczne.

Aby smakować życie – trzeba otworzyć się na karmienie wszystkich zmysłów! Takie właśnie są meble Vero! Wyglądają znakomicie – karmią wzrok, zapraszają do serca salonu…zapraszają do wspólnej długiej konwersacji, wypoczynku przy dobrym seansie w filmowy wieczór. Wyglądają pięknie i kuszą komfortem – bo takie są w istocie. Nie tylko ich look ale i zastosowanie materiałów wprost karmią zmysł – są to materiały o jakości premium, najprzyjemniejsze w dotyku tkaniny jak i skóra, drewno…

Duży narożnik do salonu

Pozwól sobie na więcej! Twój wygodny narożnik może Ci dać jeszcze więcej z komfortu – ale nie tylko Tobie! I Ty i Twoi bliscy, przyjaciele – każdy z gości doceni moc personalizacji własnego komfortu. Każdy odnajdzie najwłaściwsze oparcie zapewniające maksymalną wygodę! Włosi niezwykle cenią życie rodzinne – nasze meble służą wszystkim, każda chwila z najbliższymi trwa dłużej! Odkrywaj meble łączące pokolenia!

Meble na lata!

To, co szczególnie łączy Polaków i Włochów – zamiłowanie do precyzji i jakości wykonania. Liczy się nie tylko projekt, doskonałe materiały. Liczą się rzemieślnicy i twórcy, którzy potrafią wcielić projekt w życie. Ręczne wykończenie, najlepsze tradycje – dłonie artystów. Skup się na tym co ważne! Czyli czerpaniu z życia więcej – jest zbyt piękne, aby poświęcać więcej uwagi na troski i zmartwienia. Wychodząc z tego założenia, stawiamy na projekty, które mają cieszyć – nie zapewniać dodatkowych trosk i wysiłków. Tworzymy meble inspirowane włoskim spojrzeniem na życie, ale i włoskim design’em, które wynika właśnie z niego. Obok bezkonkurencyjnej jakości – docenisz potężną zaletę, jaką jest bezwysiłkowość utrzymania i łatwość korzystania. To meble, które dają maksimum radości i komfortu, maksymalnie ograniczając trudy utrzymania ich w najpiękniejszym i pełni użytkowym stanie! Skup się na tym co ważne – na własnej wygodzie i na najbliższych.  

Liczy się rodzina!

Rodzina – to, co łączy, to co jest najważniejsze. Wspólne spotkania, rozmowy i rozrywki. Zapewnij Waszemu salonowi przestrzeń dla rodzinnych spotkań. Podobnie jak w przypadku przyjaciół – każdy ma swoje oczekiwania względem komfortu. Tworzymy meble, które służą łączeniu pokoleń, zawiązywaniu więzi. Zadbaj o swój komfort, wygodę każdego dnia i radość z każdej chwili. Inspiruj się razem z nami! Zaproś do siebie Vero!

Dolce vita!

Wreszcie – to, co dopełnia smaku życia…funkcjonalność! Któż nie lubi być rozpieszczanym. Pragniemy, aby nasze meble były Waszymi najlepszymi towarzyszami codzienności – tak, aby dawały maksymalnie wiele, na każdą potrzebę i bez wysiłku. Zaproś do siebie jeden z naszych multifunkcjonalnych narożników – wykorzystajcie pełnię opcji personalizacji własnego komfortu z podkłokietnikami, oparciem i zagłówkiem. Regulacja i czerpanie z życia więcej z takimi, prawdziwymi wygodami zajmuje mniej niż chwilę, jest bardzo intuicyjna i prosta dla każdego! Wasi goście docenią funkcję spania – która rozkłada się, bez mniejszego wysiłku dając najzdrowszy i w pełni regenerujący sen. 

Zapewnij Wam więcej słodkich chwil pełnych komfortu, niech Dolce Vita zawita u Was na stałe z meblami Vero!

Więcej o włoskich inspiracjach przeczytasz tutaj:

Toskania

Wino – włoskie tradycje i smak

Stay up to date

Sign up to receive our newsletter – to know more and use more. Premiere collections, latest interior trends, promotions and sales.

newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się, by dostawać nasz newsletter – by wiedzieć więcej i więcej korzystać. Premierowe kolekcje, najnowsze wnętrzarskie trendy, promocje i wyprzedaże.

newsletter